Логотип сайта Пика    Національна спілка краєзнавців України 
Миколаївська обласна організація
  Керівництво Письмо Написати листа
Полоса(из точки)
Головна
Trigub.jpg      Тригуб Олександр Петрович - Голова МОО НСКУ
     Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

На сьогодні є автором більше 250 наукових публікацій у провідних виданнях України та зарубіжжя, де розглядаються ключові питання історії православної церкви в Україні, державно-церковних відносин, міждержавних відносин тощо; автор 8 монографій (у тому числі 2 одноосібних).

Тригуб О.П. працює над створенням власної наукової школи з різнопланового краєзнавства (різноплановість виражається тим, що різні процеси Південної України розглядаються методологією та методами різних наук – історія, політологія, історіографія).

За його участі було створено низку провідних журналів та наукових збірок України, де він є членом редакційної колегії: «Наукові праці: Історія» ЧНУ імені Петра Могили, «Чорноморський літопис»(Інститут історії України НАНУ, ЧНУ ім. Петра Могили), науковий щоквартальник «Емінак» та інші.

Керує секцією «Релігієзнавство та культурологія» Миколаївського осередку Малої академії наук України; плідно співпрацює з Миколаївською групою «Реабілітовані історією» (зараз – Обласний центр пошукових досліджень).

У 2001 р. за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики та плідну працю щодо підтримки соціального становлення й розвитку молоді в Україні Державним комітетом України у справах сім’ї та молоді нагороджений Почесною грамотою. У 2006 р. за вагомий внесок у розвиток Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили Управлінням освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджений почесною грамотою. У 2008 р. за значний особистий внесок у справу утвердження та зміцнення державної безпеки України отримав Подяку Управління Служби безпеки України в Миколаївській області.

alextrigub@ukr.net

Новини
Діяльність
Контакти
Разделитель
Аист
Разделитель
  Пика-вниз
Полоса(из точки)
Головна   Керівництво   Новини   Діяльність   Контакти
© 2015 р. МОСК
Останнє оновлення 21.12.2015 р.